591 Paid Entries

  • Dash
  • Flyer
  • Monkey
  • Grafham GP
  • Oxford
  • BM
  • SNMT
  • Tiger
  •  
    15089Ian DOBSONBen AINSWORTHSMVC
    51073Daniel NICKALLSHannah BARDMARCONI SAILING CLUB
    2.4 mR130Nev MILLARDVR RACE TEAM
    2000 / Laser 20002473Tim CRIPPSAmy CLAYNOTTS COUNTY SAILING CLUB
    2000 / Laser 200084Nigel BERMANQuentin STANLEYQUEEN MARY
    2000 / Laser 20000Bryan UNDERDOWN0 0DRAYCOTE
    2000 / Laser 200021659Norman BYRDSam BYRDNORTHAMPTON
    2000 / Laser 20002078Andy BENNETTSally KELVIELITTLETON
    2000 / Laser 2000007Dave WRIGHTRobbie SOUTHWELLGURNARD
    29er0000Arthur BRUCEGiles OLDERSHAW
    29er1220Courtney BILBROUGHHarriet WARDVR RACE TEAM
    29er1114Josh HAYNESDom COTTERILLTRENT VALLEY
    29er1908Felix CROWTHERJames COOKHISC
    29er2229Georgie MCKENZIELucy MEARNSYORKSHIRE DALES
    29er1277Hannah STOWELizzy MARKHAMRUTLAND SC
    29er2241Lewis KEENJacob BURGEBEWL VALLEY SC
    29er2119Callum ESCRITTJames MCKENZIEYORKSHIRE DALES S C
    29er313Megan THORNLEYRobin JONESULLSWATER YACHT CLUB
    29er2018Luke ROBERTSONIzzie BERKLEYVR RACE TEAM
    29er476James LEETCHJemima LEEDHAMRUTLAND SC
    29er1509Phoebe WARRENLucy HARRISEMSWORTH
    29er1967Crispin BEAUMONTTom DARLINGBARTLEY SC
    29er22Phoebe CONNELLANEdward CONNELLANRUTLAND
    4000 / Laser 40004600Alex CRAMPDavid HAUGHTONGWSC
    4000 / Laser 40004343Neil HEFFERNANMatthew BARKERQMSC
    4000 / Laser 40004281Ed SUMNERJerry MICHELLERITH YACHT CLUB
    4000 / Laser 40004569Richard OWENSNigel SIMMSDALE YACHT CLUB/ARMY SAILING ASSOCIATION/NEYLAND YACHT CLUB
    4000 / Laser 40004190Stephen COCKERILLSarah COCKERILLSTOKES BAY SAILING CLUB
    42054058Mark PLATTEmma MCCLUSKEYBOLTON SAILING CLUB
    42055399Lucy TERKELSENEsme JONESSTONE SAILING CLUB
    42053974Thomas WALLWORKSam PLATTREDESMERE
    42055189Neil MARSDENNeil MARSDENBLACKPOOL
    42053232Peter BADDELEYDouglas BREIRLEYHISC
    42052480Alex SMALLWOODJames SCOTTDATCHET WATER SC
    42054464Ross THOMPSONBen SHORROCKFRENSHAM POND SC
    42054947James CLEMETSONSam SMITHTBSC
    42054081Rachel MAWERRebecca COLESLARGS SAILING CLUB
    42052067Dan BURNSNick DEVEREUXSPINNAKER SC
    42055244Katie DAVIESGrace SUMMERSITCHENOR
    42054848Isabel DAVIESGemma KEERSITCHENOR
    42053378Joe BURNSMatt SHORROCKSPINNAKER SC
    42055169Arran HOLMANAlles FOGGLIAHOLLOWELL
    42053958Rhiannon FLACKCharlotte ASHWORTHHILL HEAD SC
    42054983Jenny CROPLEYEmma BAKERRLYMYC
    42049399Alex HUGHESTom SMITHSUTTON SC
    42054006Rhiannon FLACKCharlotte ASHWORTHHILL HEAD
    42053304Rebecca BRYANTIsla HARPERANNANDALE
    49er1179Gareth DAVIESRobert APPLEBYBLACKWATER SAILING CLUB
    49er1322Matty LYONSJames LYONSULLSWATER YC
    49er105Graeme WILLCOXAndrew TARBOTONVLC
    49er (FX)202Bryony BENNETT-LLOYDPolly JARMAN
    5059079Mark WESTONSimon HAWKESWIMBLEBALL SAILING CLUB
    5059131Nathan BATCHELORSam PASCOETYNEMOUTH SC
    5059072Mike HOLTTim NEEDHAMSANTA CRUZ YC
    5059125Roger DEANEAdam KENNEYROCK SAILING CLUB
    5058035Ollie WILSONMax BURROWSNORTHAMPTON
    5059039Hamish GLEDHILLAdrian THEARWEST RIDING SC
    5058514Ben ILIFFERichard NURSEKGSC
    505894Ben ILIFFERichard NURSEKGSC
    5058905Stuart TURNBULLNeil RABBITTSBURTON
    5059117Thomas GILLARDRichard ANDERTONSHEFFIELD VIKING SC/ HAYLING ISLAND SC
    5059104Harry BRIDDONAdam KENNEYOGSTON S.C.
    A-Class73Robert FLETCHERSNETTISHAM AND RUTLAND
    A-Class66Mark ALDRIDGEGWSC
    A-Class3Neil KLABEGRAFHAM WATERS SAILING CLUB
    Albacore8158Matthew METCALFE-SMITHEmma METCALFE-SMITHCARSINGTON
    Albacore7987Howard WITTDavid YOUNGMAIDENHEAD SAILING CLUB
    Albacore8155Matthew THOMPSONPete REEVESTEWKESBURY CRUISING AND SAILING CLUB
    B14680John BOOTHDebbi SMITHSTOKES BAY SAILING CLUB
    Blaze769Ben PICKERINGCHASE SC
    Blaze812Mike LYONSBURGHFIELD SC
    Blaze752Stuart BROWNGRAFHAM
    Blaze811Pete BARLOWBURGHFIELD SC
    Blaze678Rob JONESWARSASH
    Blaze559Alex BERRYCHASE SC
    Blaze611Nick SHUTTLEWORTHNETLEY SAILING CLUB
    Blaze805Andrew MCGAWNORTHAMPTON
    Blaze572Rob DUNKLEYHOLLOWELL
    Blaze760Mark FEARNLEYSOUTH WINDERMERE
    Blaze545Nick RIPLEYPAIGNTON SC
    Blaze789Jonathon SAUNDERSFELPHAM SC
    Blaze649Steve POLLARDQMSC/ ROCK SC
    Blaze766John ABBOTTOXFORD
    Blaze795Laurence MARSHALLOXFORD SC
    Blaze800Simon BEDDOWSBURGHFIELD
    Buzz826Neal GIBSONKeith MACEYREDOUBT SC
    Buzz1058Marc WALFORDChris LAYCOCKQMSC
    Challenger270Graham HALLRUTLAND SAILING CLUB
    Challenger257Val MILLWARDRUTLAND SAILING CLUB
    Challenger281Jack ALDERDICEPETERBOROUGH SAILABILITY
    Cherub2676Jamie PEARSONAbi RILEYDRAYCOTE WATER
    Cherub2645Rosie WILLIAMSONThomas BAKERBOWMOOR SC
    Comet844Paul HINDESEVERN SAILING CLUB
    Contender2465Stuart JONESDATCHET WATER SC
    Contender2496Tony BROOKSOXFORD SAILING CLUB
    Contender2490Robert SMITHCASTLE COVE SC
    Contender2373Mike MURLEY
    Contender2315Ben HOLDENHALIFAX SC
    Contender2420Simon MUSSELLHIGHCLIFFE
    Contender2588Gary LANGDOWNHIGHCLIFFE
    Contender2484Nick GRACECASTLE COVE SAILING CLUB
    Contender2491Peter MITCHELLHAYLING ISLAND SC
    Contender2422Neil FERGUSONYORKSHIRE DALES SC
    Contender2572Ed PRESLEYCOTSWOLD SC
    Contender2477Chris HOWEOXFORD
    Contender2602Mick PULLINHALIFAX S.C.
    Contender452Brendan BRIGGSHALIFAX
    Contender2506Tony WHITELANCING S C / RNSA
    Contender678Tommy HOOTONBURTON SC
    Devoti D-One21Vanessa WEEDON-JONESGRAFHAM
    Devoti D-One316Jonathan JOHNSLTSC
    Devoti D-One419Simon HAWKESCHEW VALLEY LAKE SAILING CLUB
    Devoti D-One104Cameron TWEEDLEOXFORD SC / RAFSA
    Devoti D-One420Paul BIRBECKWIMBLEBALL SC
    Devoti D-One112Ben FALATGREAT YARMOUTH & GORLESTON S.C.
    Devoti D-Zero142Jeremy CAREYBURGHFIELD SC
    Devoti D-Zero128Nigel AUSTINCRANSLEY SAILING CLUB
    Devoti D-Zero132David SUMMERVILLEGRAFHAM WATER SC
    Devoti D-Zero105Dave WOODSROSSENDALE VALLEY SC
    Devoti D-Zero93Stuart BAILEYT.C.S.C
    Devoti D-Zero3John ASTONGWSC
    Devoti D-Zero124Paul MURPHYGRAFHAM WATER SAILING CLUB
    Devoti D-Zero104Gordon STEWARTNHEBSC
    Devoti D-Zero119Russ HOPKINSTEWKESBURY SC
    Devoti D-Zero123Graham COOPERSOUTH CERNEY SC
    Devoti D-Zero135Mandy HORTONGRAFHAM
    Devoti D-Zero53Jeremy CAREYBURGHFIELD SC
    Devoti D-Zero7David WHITROWGRAFHAM WATER SAILING CLUB
    Devoti D-Zero108Daniel HOLMANN/A
    Devoti D-Zero42Jon COWPERHUNTS SC
    Devoti D-Zero110Toby PEACOCKCHEW VALLEY LAKE SC
    Devoti D-Zero103John TURLEYYORKSHIRE DALES SAILING CLUB
    Devoti D-Zero136Leigh RUSSELLYDSC
    Devoti D-Zero130Steve HARVEYDRAYCOTE WATER SAILING CLUB
    Devoti D-Zero14Mike WOODHEADYORKSHIRE DALES SC
    Devoti D-Zero101Paul JEFFERIESHUNTS SAILING CLUB
    Devoti D-Zero107Mark BAMBERBLACKPOOL AND FLEETWOOD YC
    Devoti D-Zero71Neil WASHINGTONGRAFHAM WATER SAILING CLUB
    Devoti D-Zero5Graeme TUMBERGRAFHAM WATER SC
    Devoti D-Zero0James BRACETBC
    Enterprise22272Charles ADAMSMegan ADAMSWLYC
    Enterprise22901Paul YOUNGPhil HARRISONMIDLAND SAILING CLUB
    Enterprise23349Ann JACKSONAlan SKEENSBURGHFIELD SAILING CLUB
    Enterprise22629Richard PRYKEAmelia PRYKERIPON SAILING CLUB
    Enterprise23169Sam WOODSLaura RICHARDSONETHEROW S.C
    Enterprise23347Stephen GRAHAMAlex HALLIWELL
    Enterprise23089Jonathan WOODWARDKaren ALEXANDERSOUTH STAFFS SC
    Enterprise21932Ben BURROWSMark JenningsWEST OXFORDSHIRE SC
    Enterprise22702Jane SCUTTNick SCUTTMIDDLE NENE SC
    Enterprise23310Matt VELAMAILTim BROWNELL
    Enterprise23313John BERRYNeil BAWDENETHEROW PARK
    Finn28Jack ARNELLCHRISTCHURCH
    Finn9Hector SIMPSONYORKSHIRE DALES SC
    Fire800James RIPLEYPAIGNTON SC
    Fire751Paul TAYLORBURGHFIELD SC
    Fireball14792Richard BOTTINGJeremy WHITEDRAYCOTE WATER SAILING CLUB
    Fireball14976Nick COPSEYAndy CLARKEHAYLING ISLAND SC
    Fireball14950Kevin HOPERussell THORNENOTTS COUNTY S.C.
    Fireball15089Rob GULLANTim LINSELLROYAL SOUTHERN
    Fireball14955Peter CLAYTONRichard CLAYTONYORKSHIRE DALES SAILING CLUB
    Fireball13245Pete SLINGSBYAustin FLATHERYORKSHIRE DALES
    Fireball15094Rob GULLANMatt REIDTHE PARKWAY
    Fireball14791Angus HEMMINGSSteve CHESNEYSTOKES BAY
    Fireball15122David HALLPaul CONSTABLEBLACKWATER SC
    Fireball15107Christian BIRRELLSam BREAREY
    Fireball13965Nigel MAKINEvette ALLUMYORKSHIRE DALES
    Fireball15050Kevin HOPERussell THORNENOTTS COUNTY S.C.
    Fireball15046Alex TAYLORTim SAUNDERS
    Fireball14229Geoff HOLDENSophie HOLDENNORTHAMPTON SC
    Fireball14886Simon MASKELLThomas MASKELLHUNTS SC
    Fireball14836Nigel POTTERAndrew STEWARTNOTTS COUNTY
    Fireball14967Steve LENEYPaul KEELINGBLITHFIELD SAILING CLUB
    Fireball15096Dj EDWARDSVyv TOWNENDBEWL VALLEY
    Fireball14940Georgia BOOTHRheanna PAVEYSCALING DAM SC
    Fireball14801Richard CORNESJames GOODFELLOWHISC
    Firefly3023Barney SMITHAudrey KNIGHTHAMBLE RIVER SC
    Firefly2246Alexander BAXTEROlivia BALFOURWEST OXFORD SC / OXFORD SC
    Firefly (SH)4077Tony THRESHERWEST OXFORDSHIRE S.C.
    Flying 154012Jonathan KNIGHTPatricia KNIGHTGRAFHAM WATER
    Flying 153427Michael CLAPPTim WILLIAMSDATCHET WATER SC
    Flying 153631Chris WRIGHTNicky HOOPERRUTLAND SC
    Flying 153295Dan WIGGINSMark SANCKENQMSC
    Flying 154013Chris BOWENMarion BOWENNORTHAMPTON SAILING CLUB
    Flying 153765Chris WHITERoger LEPLANORTHAMPTON
    Flying 153900Michael HICKSPatrick HICKSQMSC
    Flying 153998Andrew FARMERCathy REYNOLDSNOTTS COUNTY SC
    Flying 1550Roger GLIBERTBen MCGRANENETLEY SC
    Flying 153485Jim HIBBERTRichard LEDGERGWSC
    Flying 153794David PHILPOTTPippa CHAPMANGRAFHAM WATER SAILING CLUB
    Flying 153947Nick TAYLORMike EDWARDSGRAFHAM WATER SAILING CLUB
    GP1414072Darrell SLEEPCharles SAUNDERSSTAUNTON HAROLD
    GP1413146Steve WARDAnna MASONBARTLEY
    GP1413732Hugh DEVEREUXAndy DAWSONBUDWORTH
    GP1413556Mark CLEARYSarah TYSONBUDWORTH SAILING CLUB
    Graduate2901Hamilton ROAFAlistair ROAFCHIPSTEAD
    Halo688Samuel PARKINSONBURGHFIELD
    Halo663Mike HOLMESPAIGNTON SAILING CLUB
    Halo572Rob DUNKLEYHOLLOWELL
    Icon04Mike BELLCharlotte BELLBURGHFIELD SC
    Icon16Martin HATTERSLEYNicola HATTERSLEYCHASEWATER
    Icon18Paul BARTLETTGregory BARTLETTSTARCROSS YACHT CLUB
    Int Canoe327Rob BELLEMBERTON PARK
    Int Canoe326Colin NEWMANDRAYCOTE WATER SC
    Int Canoe321Gareth CALDWELLBLITHFIELD
    International 141522Andy PEAKEGraeme OLIVERWILSONIAN SC
    International Moth4099Ricky TAGGHAYLING ISLAND SAILING CLUB
    International Moth3756James SAINSBURYGRAFHAM SC
    International Moth4043Matthew LEAGWSC
    International Moth4275Leigh ALBRECHTVR RACE TEAM
    International Moth4152Jim MCMILLANGURNARD SC
    International Moth4041Andrew BLEEDWSC
    International Moth4036Dan VINCENTSTOKES BAY/RNSA
    K6124Mike KNEALEKath SIMPSONCHESTER
    K6122John TABORChris BURROWSOXFORD SC
    K6172Michael TRUEMANMartin GIBSONOXFORD SC
    K6119Terry WILKINSONGareth WATKINS Francis WENSLEYQMSC
    Laser4Chris CRADDOCKQUEEN MARY
    Laser188781Ian MORGANHILL HEAD SAILING CLUB
    Laser197916Ian STONEMAIDENHEAD SAILING CLUB
    Laser173385George FINCHROYAL HARWICH YACHT CLUB
    Laser202529Rebecca E GRIMSHAWSTAUNTON HAROLD SC
    Laser201349Jeremy PILCHERWESTON
    Laser203285Mark FRYEREASTBOURNE SOVEREIGN SC
    Laser203059Duncan ELLISRYA
    Laser206880Craig WILLIAMSONSTAUNTON HAROLD SC/ HAYLING ISLAND SC
    Laser177863Tim MATTHEWSGRAFHAM WATER SAILING CLUB
    Laser188578Steven FOWLESQUEEN MARY
    Laser202471Jonathan TWEEDLEOXFORD SC / RAFSA
    Laser182478Robert MARSHALLEARLSWOOD LAKES
    Laser179656Greg MARSHALLWEST LANCS YACHT CLUB
    Laser197932John SIMMSYORKSHIRE DALES SC
    Laser182623Adam SIMMSYORKSHIRE DALES SC
    Laser59872James VINEER
    Laser5Simon HANNABUSSQUEEN MARY SAILING CLUB
    Laser172007David CLAYREADING SC
    Laser197694Paul WILLIAMSONSTAUNTON HAROLD
    Laser200747Steven PAWLUKCRANSLEY SAILING CLUB
    Laser205722Jim BACKHOUSEYORKSHIRE DALES
    Laser179551Tim SIMPSONYORKSHIRE DALES SC
    Laser206184Iain MCLAUGHLANLARGS
    Laser149629Michael AIREYDATCHET
    Laser203313Michael HICKSQUEEN MARY SAILING CLUB
    Laser204206Kieran HILLYORKSHIRE DALES
    Laser173609Tom CLAYTONYORKSHIRE DALES SAILING CLUB
    Laser165491Dan SALLISHYKEHAM SC
    Laser193194William WHITTAKERDRAYCOTE WATER SAILING CLUB
    Laser177886Marcellus PRYORDRAYCOTE WATER SAILING CLUB
    Laser179051Michael HARGRAVESYDSC
    Laser207798Oliver DAVENPORTREDESMERE SC
    Laser196166Graham MACWHIRTERUNATTACHED
    Laser181586Samuel GRIMSHAWSTAUNTON HAROLD SC
    Laser 4.7164399Jonathan HOWEWOSC
    Laser 4.7205768Deborah HUGHESUTSC
    Laser 4.7205134Tom GOODENOUGHNORTHAMPTON SC
    Laser Bahia114Matt CONNERGriff TANNERQMSC
    Laser EPS200Richard PAKESHAVERSHAM
    Laser EPS245Timothy GARRETTHAVERSHAM
    Laser EPS259Lee BRATLEYMANOR PARK SAILING CLUB
    Laser Radial202529Rebecca GRIMSHAWSTAUNTON HAROLD SC
    Laser Radial208125Joe SCURRAHCARSINGTON
    Laser Radial197306Michael PLATTBOLTON SAILING CLUB
    Laser Radial206856Isaac MARSHSCAMMONDEN
    Laser Radial204219Daniel WIGMOREGRAFHAM WATER
    Laser Radial200043Matthew LUXTONSTAUNTON HAROLD
    Laser Radial203966Simon WEATHERSPOONSSSC
    Laser Radial181810Karl THORNEKEYHAVEN YACHT CLUB
    Laser Radial206876Oliver BLACKBURNLEIGH & LOWTON
    Laser Radial204975Haydn GRIFFITHSLEIGH LOWTON
    Laser Radial206857Grace HAMBROOKQUEENSMEAD SAILING CLUB
    Laser Radial198206Alan HOLMANHOLLOWELL
    Laser Radial00008183738Daniel NEILDOXFORD SC
    Laser Radial205129James DRIVERNLSA
    Laser Radial206470Rhiannon MASSEYGRAFHAM WATER SC
    Laser Radial202462Hanna BRANTOXFORD
    Laser Radial195252Rebekah NASH
    Laser Radial189352George NELSONQUEEN MARY SAILING CLUB
    Laser Radial207931Stan CHICKBROADSTAIRS SAILING CLUB
    Laser Radial203910Ben HAWKESCHEW VALLEY LAKE SAILING CLUB
    Laser Radial198882William BIRCHALLQMSC
    Laser Radial200999George PULMANDOVESTONES SAILING CLUB
    Laser Radial201860Harriot PULMANDOVESTONES SAILING CLUB
    Laser Radial164939James RIPLEYPAIGNTON SC
    Laser Radial184315Jordan GILESDATCHET WATER SAILING CLUB
    Laser Radial186828Nick ROWLANDSQMSC
    Laser Radial182552Ellie TAPPERQUEEN MARY SAILING CLUB
    Laser Radial192537James NICOLLWEST OXFORDSHIRE S.C.
    Laser Radial203576Tom BULLCRANSLEY SAILING CLUB
    Laser Radial194371Arran HOLMANHOLLOWELL
    Laser Radial203973Daniel MARTINQUEEN MARY SAILING CLUB
    Laser Radial197899Karyna MANUELGRAFHAM WATER
    Laser Radial122676Andrew EVERITTNORTH HERTS & EAST BEDS
    Laser Radial185699Rosie JOHNSONQUEEN MARY
    Laser Radial207704William MAGUIRECHIPSTEAD SC
    Laser Radial192784Matthew HODGESQUEEN MARY
    Laser Radial167609Thomas SOUTHWELLHILL HEAD SAILING CLUB
    Laser Radial182481Toby AYREMAIDENHEAD SC
    Laser Radial154767Jack SHEPHERDLLYN BRENIG
    Laser Radial191871Phil BEVANGRAFHAM WATER SAILING CLUB
    Laser Radial205137Alexander CLARKEGRAFHAM WATER
    Laser Vago (DH)164Ed DEACONFelicity JONESHUNTS SC
    Laser Vago (DH)492Tim LAMPERJoseph LAMPERYDSC
    Laser Vago (SH)358Dave BAXTERYORKSHIRE DALES SAILING CLUB
    Laser Vago (SH)742Lee CARTERYORKSHIRE DALES SAILING CLUB
    Laser Vago (SH)190Christian MASHGRAFHAM WATER
    Leader1126Alistair PARKERTom WALSINGHAMCOTSWOLD
    Lightning 36853Jason GALLAGHERDENHOLME SAILING CLUB
    Merlin Rocket3673Chris GOULDIan SMITHMIDLAND SC
    Merlin Rocket3658Chris JENNINGSPete HORNBURGHFIELD SAILING CLUB
    Merlin Rocket3733Tom STEWARTPhil DALBYNORTHAMPTON
    Merlin Rocket3753Simon POTTSAlly MARTINBURGHFIELD SC
    Merlin Rocket3712Ian SHARPSEmma NORRISBURGHFIELD
    Merlin Rocket3754Jon GORRINGENicola BASSPARKSTONE YC
    Merlin Rocket3564Rob KENNAUGHColin ANDERSONMIDLAND SAILING CLUB
    Merlin Rocket3764Tim FELLSOli WELLSNORTHAMPTON
    Merlin Rocket3714Alan MARKHAMSue MARKHAMUPPER THAMES SC
    Merlin Rocket3709Tom LONSDALEHamish KILBURNSTARCROSS YC
    Merlin Rocket3749Nick CRAIGTobytastic LEWISFRENSHAM POND
    Merlin Rocket3758Jasper BARNHAMJonny RATCLIFFESNETTISHAM BEACH
    Merlin Rocket3583Colin ANDERSONJames DAWESREDDITCH SC
    Merlin Rocket376Simon POTTSAlly MARTINBURGHFIELD SC
    Merlin Rocket3575Richard COOKECharlotte COTTERWEMBLEY SAILING CLUB
    Merlin Rocket3739Ben MCGRANEOlivier VIDALNETLEY SC
    Merlin Rocket3703Richard WHITWORTHNick COPSEYPARSTONE & HOLLINGWORTH LAKE
    Merlin Rocket3746Dan WILLETTPete NICHOLSONBRIGHTLINGSEA
    Merlin Rocket3707Alex JACKSONFran GIFFORDHAMPTON
    Merlin Rocket3687Matt GREENFIELDHannah PLAYFORDWEMBLEY SAILING CLUB
    Merlin Rocket2805Stephan KETTNERNicky ERSKINE-TULLOCHTSC
    Merlin Rocket3651Colin BROCKBANKRussell HALLWEMBLEY
    Miracle4021Brian JONESPaul COOKMAIDENHEAD
    Mirror25004Sarah CLAYTONOTLEY SC / YORKSHIRE DALES SC
    Mirror70806Robert RICHARDSONSandy SimpsonROYAL WINDERMERE YACHT CLUB
    Mirror70784Nigel THOMAS- -HILL HEAD SC
    Musto Skiff373Paul MOLESWORTHDATCHET WATER SAILING CLUB
    Musto Skiff385Terry PRESSDEEYDSC
    Musto Skiff487Ben SCHOOLINGDATCHET WATER
    Musto Skiff260Mark COOPERDATCHET WATER SC
    Musto Skiff130Sam BARKERCASTLE COVE SC
    Musto Skiff467Luke DRAPERKING GEORGE SC
    Musto Skiff481Josh MORANULLSWATER YC
    Musto Skiff419Richard SMITHWILSONIAN SC
    Musto Skiff253Graham PRIESTLEYULLSWATER YC
    Musto Skiff178Ian MARSHALLOXFORD SC
    Musto Skiff304Simon CHARLESGRAFHAM WATER
    National 123519Jeremy HARTLEYLuke HARTLEYSTOKES BAY SC
    National 123388Alan BEETONHellen BARRYBURGHFIELD
    National 123528Nick COPSEYSteve CARVERHAYLING ISLAND SC
    National 122993Chris TROTHLaura TROTHOLTON MERE SC
    National 123492Sam METTAMSophie HOLDENHAYLING ISLAND SC
    National 123526Christian DAYSophie DAYLEIGH AND LOWTON SC
    National 123543John MEADOWCROFTOliver MEADOWCROFTUPPER THAMES
    National 123530Graham CAMMZoe BALLANTYNEBURGHFIELD SC
    National 123527Kevin ILESPip JEFFERISTHORPE BAY YC
    National 123540Jon IBBOTSONCharlotte STEWARTRANELAGH SAILING CLUB
    National 123484John REESMari SHEPHERDHISC
    National 123544Ben SAXTONIzzy HAMILTONGRAFHAM WATER SAILING CLUB
    National 18400Fred CUDMOREOliver HOUSEMANTAMESIS CLUB
    National 180Rob WILDERKaan YARGICITAMESIS CLUB
    OK2154Simon COWOODNORTHAMPTON
    OK553Finn GHEURYDWSC
    OK2042Richard BURTONOXFORD SC
    OK2147Tom LONSDALEWOSC
    OK1Jim HUNTBLITHFIELD SC
    OK2084Keith BYERSMORECAMBE SAILING CLUB
    OK2150Nick CRAIGFRENSHAM POND
    OK66Martin BOWERBLITHFIELD SC
    OK2171Simon COXWALDRINGFIELD
    OK2071Charlie CHANDLEROLTON MERE SAILING CLUB
    OK2173Charlie CUMBLEYTEIGN CORINTHIAN YC
    OK2145Tony WOODS.GLOSSOP S.C.
    OK2152Ben STEELGLOSSOP
    OK2151Jon FISHWALDRINGFIELD
    Osprey1347Philip MEAKINSBen MEAKINSHRSC
    Phantom1429Norman BYRDNORTHAMPTON
    Phantom1345Andy COUCHRUDYARD LAKE
    Phantom1341Ronnie GOSSBURWAIN SC
    Phantom1390Richard SIMSCARSINGTON
    Phantom1435Will GULLIVERNORTHAMPTON SC
    Phantom1431Matthew PALLETTBURTON SAILING CLUB
    Phantom1433Peter SHUTTLEWORTHVR RACE TEAM
    Phantom1139Andy SPENCERBURTON SAILING CLUB
    Phantom1032Mick CHARTERHUNTS SAILING CLUB
    Phantom1298Olly HOPKINSTEWKESBURY
    Phantom1346John WAYLINGNORTHAMPTON
    Phantom1347Chris BIGLINSHUSTOKE
    Phantom1389Alex REEVEBURGHFIELD SAILING CLUB
    Phantom1432Matthew HOUSEROYAL HARWICH C
    Phantom1404Ian SULLIVANNORTHAMPTON SC
    RS 100 (All varients)223Peter BLAKEYDRAYCOTE WATER
    RS 2001481Jack HOLDENMegan FLETCHERARUN YC
    RS 200857Alan ROGERSSteven ROGERSYDSC
    RS 2001173Chris LARRAbigail LARRNORTHAMPTON SAILING CLUB
    RS 200931Emma CLAYTONFaye CASWELLYORKSHIRE DALES SC/OTLEY SC
    RS 200760Luke COWLINGAndrew COWLINGYORKSHIRE DALES
    RS 2001296Joe HENRYAlex PICKLESROYAL NAVY SAILING ASSOCIATION
    RS 2001332Eddie GRAYSONRachel GRAYSONBEAVER SAILING CLUB
    RS 2001538Martin PENTYTom PENTYBEAVER SAILING CLUB
    RS 2001551James PENTYEmma GRAYSONBEAVER SAILING CLUB
    RS 200561Sam SAUNDERSLaurence JAY
    RS 2001317James WALTERSJenny EVANSGMSC
    RS 2001023Claudia WILSONAlice BUTTERWORTHVR RACE TEAM
    RS 200620Natasha LISTERGraham TULLETYORKSHIRE DALES
    RS 200227Ian CLEAVERClaire OVERSTALLIBRSC
    RS 2001282Vladimirs SAZONOVSJane GOWARDTHAMES SAILING CLUB
    RS 2001540Chris CATTKatharine MARTIN
    RS 200960Amy FOREMANLizzy FOREMANQUEEN MARY/ STARCROSS YC
    RS 2001409Clare JAMESLucy GIBSONISLAND BARN RESERVOIR SC
    RS 2001241Cj CAVALLARIUta GRIESENBACHIBRSC
    RS 2001102Greg KELLYGeorge CATCHPOLEISLE OF MAN YACHT CLUB
    RS 2001549Tim SAXTONHolly SCOTTGRAFHAM / ITCHENOR
    RS 2001350Ben PALMERTbc TBC
    RS 2001239Adam RAEBURN-JAMESTim O'TOOLELITTLETON LAKE SC
    RS 2001452Rob HENDERSONLisa MCDANELLHISC / SALCOMBE
    RS 300476Steve SALLISHYKEHAM SC
    RS 300540Richard LE MAREBARTLEY
    RS 300411Steve BOLLANDBRISTOL CORINTHIAN YC
    RS 300328Tim KEEN
    RS 300335Sam KNIGHTBARTLEY SC
    RS 300347Alex WALTONCHASE SC
    RS 300515John PETERSHYKEHAM SC
    RS 300393Chris ARNELLCHRISTCHURCH
    RS 300417Dan TRELOARSTEWARTBY WATERSPORTS SAILING CLUB
    RS 300454Duncan JENKINSALDENHAM SC
    RS 300518Luke PEPPERHYKEHAM
    RS 300481Martin HARRISONROYAL VICTORIA YACHT CLUB
    RS 300500Pete ELLISSTEWARTBY SAILING CLUB
    RS 300537Terry BROOKSOXFORD
    RS 300384Nicholas CHARLESDATCHET W SC
    RS 400735Mark HOPEPaula BEVERIDGEHOLLOWELL SAILING CLUB
    RS 4001289Stuart HALMANKaye TICKLELEIGH AND LOWTON SC
    RS 400839Stephen CLEMMETJimmy RUDDIMANDRAYCOTE WATER SAILING CLUB
    RS 4001325John COOPERBecci WIGLEYLTSC
    RS 4001407Jon HEISSIGNicky GRIFFINLLANGORSE SC
    RS 400703Chris Pickles MATT SHARMANMatt SHARMANDELPH SC
    RS 4001131Ben WILLIAMSONCharlie TICEHURSTWELTON SC
    RS 400833Samuel MAYCOCKLisa MAYCOCKLITTLETON
    RS 4001320Christopher STANTONMike CORNEYQMSC
    RS 4001290David BROWNRebecca WITTQMSC
    RS 4001301Ben DAIGNEAULTBen GOSLING-DAVISEASTBOURNE SOVEREIGN SC
    RS 400596Ollie PERRYDave PERRYSILVER WING SAILING CLUB
    RS 400976Tim GARVINJenny DOUGLASQMSC
    RS 4001051Matthew SHEAHANEllie SHEAHANNETLEY SC
    RS 400641Danny RAMSDENSimon GADDBURTON SAILING CLUB
    RS 4001202Sam KNIGHTJohn KNIGHTBARTLEY SC
    RS 400566Glen SMITHAlan HARRISQUEENMARY
    RS 4001203Richard GRAYJon DYASQUEEN MARY
    RS 4001340Sam NEALMatt REYNOLDSGRAFHAM WATER SC
    RS 500715Ian SMITHNatisha BAXTERYDSC
    RS 600951Michael ISZATTKING GEORGE
    RS 600648Alistair FARMAN
    RS 600866Brian BRIGGSGWSC
    RS 600985Anthony YORKNORTHAMPTON SAILING CLUB
    RS 6008Richard SMITHWILSONIAN SC
    RS 700846Andrew JARVISOXFORD SAILING CLUB
    RS 700828Miles ROEBUCKOXFORD
    RS 700720Richard WADSWORTHSTOKES BAY SAILING CLUB
    RS 700791Ally JONESDRAYCOTE WATER
    RS 8001087Timothy PALMERHenry NELSONSTOKES BAY
    RS 8001059Jonathan LISTERBen LISTERYORKSHIRE DALES
    RS 8001166Ralph SINGLETONSophie SINGLETONDATCHET WATER SAILING CLUB
    RS 800834Kim MAY-PAPAILIOUAaron REYNOLDSPOOLE YACHT CLUB
    RS 8001157Ian MARTINChris MARTINRDGYS
    RS 8001144Daniel GOODMANDebbie ROBERTSHAW
    RS 800913Adrian HOWEJake HOLMESOXFORD SAILING CLUB
    RS 8001203Tim SAXTONFiona HAMPSHIREGRAFHAM
    RS Aero 51164Will TAYLORROYAL MERSEY YC
    RS Aero 51103Robathan ROBATHANOXFORD
    RS Aero 51173Archie HAINSWORTHRHS
    RS Aero 51107Ben POESUTTONBINGHAM
    RS Aero 71089Kent MARTINOGSTON SAILING CLUB
    RS Aero 71156Richard ROWEPOOLE YACHT CLUB
    RS Aero 71071Peter CHAPLINBURGHFIELD SC
    RS Aero 71079Paul ROBSONREADING SC
    RS Aero 71183George CATCHPOLEWAVENEY & OULTON BROAD
    RS Aero 71206Frances PETERS
    RS Aero 71069Michael TAYLERGWSC
    RS Aero 91092Richard WOODSCHELMARSH SAILING CLUB
    RS Aero 9001205Tom KENNEDY
    RS Aero 91208Matt THURSFIELDCHELMARSH SC
    RS Aero 91144Jamie FREEMANWOBYC
    RS Aero 91076Martin HEWITTNOTTINGHAM SAILING CLUB
    RS Aero 91095Tony JUKESCHELMARSH
    RS Aero 91207Mark TISSIMANCHELMARSH
    RS Aero 91097Chris JONESCHELMARSH SC
    RS Aero 91206Chris FEIBUSCHHAYLING ISLAND SAILING CLUB
    RS Aero 91133Peter GALEREDDITCH SAILING CLUB
    RS Aero 901205Ben PICKERINGCHASE SC
    RS Aero 91205Pierre KIEFFERYACHT CLUB LUXEMBOURG
    RS Aero 91175Peter BARTONLYMINGTON TOWN SC
    RS Aero 91093Peter TOWNENDCHELMARSH SAILING CLUB
    RS Aero 901206André FRIEDERICHYACHTING CLUB DU LUXEMBOURG
    RS Aero 91068Al KECKBOWMOOR SC
    RS Aero 91135Phil WHITEFRAMPTON ON SEVERN
    RS Aero 92000Matt THURSFIELDCHELMARSH SC
    RS Aero 91001Jim HOODLYMINGTON TOWN
    RS Aero 91007Antony LYNALLAVON SC
    RS Aero 91062Martin BARRETTRIPON SC
    RS Feva STD00Art SIMONDETTIFederico SIROLLAQUEEN MARY
    RS Feva STD0Edoardo SIROLLATheo SIMONDETTIQUEEN MARY
    RS Feva XL5029Iain BIRDJake HARDMANHISC
    RS Feva XL1123Morgan ArcherDan THOMPSONBLUE CIRCLE SAILING CLUB
    RS Feva XL3357Tallulah ATKINAnna ROWEISLAND BARN RSC
    RS Feva XL2609Joseph BRADLEYDaniel SHILLAKERHILL HEAD SAILING CLUB
    RS Feva XL5028Will TAYLORMatt TAYLORROYAL MERSEY YACHT CLUB
    RS Feva XL736Katy PHILLIPSEllie CLARKRIPON SAILING CLUB
    RS Feva XL4624Emily DAVISAlice DAVISGMSC
    RS Feva XL4626Lucas SHRIMPTONMatt EVANSGMSC
    RS Feva XL4729James VICKWilliam WILDINGTHAMESMEAD YMCA
    RS Feva XL4622Flossie TANNERFrancesca GILKSSILVER WING SAILING CLUB
    RS Feva XL51Toby MIZZITom CALLANLITTLETON SAILING CLUB
    RS Feva XL5577Ben RANSONTom CLARKTHAMESMEAD YMCA
    RS Feva XL4347Joshua WAHAHarry FORSYTHQMSC
    RS Vareo311Ian MACWHINNIEDRAYCOTE WATER
    RS Vision1792Richard COWLARDChris ABELLDESBOROUGH SAILING CLUB
    RS Vision1710Martin PUECaroline BUTLERQUEEN MARY'S SAILING CLUB
    RS Vision1123Mark HARTLEYPaul JOHNSONDESBOROUGH SAILING CLUB
    RS Vision1487Bob STEERMike BARRETTDESBOROUGH SAILING CLUB
    Scorpion2017Tom JEFFCOATETbc TBCNOTTS COUNTY
    Scorpion2022Pete GRAYRichard PEPPERDINESHSC
    Scorpion2013Rachael RHODESSimon FORBESSTAUNTON HAROLD
    Scorpion2033Steve WALKERTbc TBC
    Scorpion2025Tom JEFFCOATESimon HIBBERTNOTTS COUNTY
    Scorpion2015Ian DOOLEYJo MAHYRUTLAND SAILING CLUB
    Scorpion2031Peter CROWTHERDave THOMPSONPENNINE SC
    Scorpion1984Fergus BARNHAMAmy CLAYSNETTISHAM BEACH
    SK22Ian PINNELLDavid SCOTTNORTHAMPTON SC
    Solo5564Chris BROWNDRAYCOTE
    Solo5408Kevin VIALSRIPON SAILING CLUB
    Solo5491Michael SIMSCARSINGTON
    Solo5387Jamie LEARYA
    Solo5550Andy MCIVORBLACKWATER S.C
    Solo5483Kevan GIBBLARGO BAY SAILING CLUB, RFYC
    Solo5340Andy TUNNICLIFFERWYC
    Solo5384Colin MATHERRIPON SC
    Solo5492Andrew WILDECARSINGTON
    Solo5466Paul PLAYLEISLAND BARN RESERVOIR
    Solo5024Rob MITCHELLCHEW VALLEY LAKE SAILING CLUB
    Solo4386Mike Dray DRAYLITTLETON SC
    Solo4857Michael HODGESPAPERCOURT
    Solo5076Bernard CLARKRSC/DRSC
    Solo4517Keith MILROYST MARY'S LOCH
    Solo5449Chris ROBINSONBLACKPOOL AND FLEETWOOD YACHT CLUB
    Solo5138Patrick OVERSPAXTON LAKES SAILING CLUB
    Solo5205Lawrence CREASERHOLLOWELL SC
    Solo4921Chris MAYHEWROYAL HARWICH YACHT CLUB
    Solo5559Jonathan SWAINCARSINGTON
    Solo5135Gary FOWLERHUNT SC
    Solo5545Ewan BIRKIN-WALLSGRAFHAM WATER SAILING CLUB
    Solo5303Andrew SAVELLSALCOMBE YC
    Solo5525Lawrence CREASERHOLLOWELL SC
    Solo4736Graham WILSONNORTHAMPTON
    Spitfire057Nia CROCKFORDCaleb COOPERSUTTON SC
    Streaker1837Robin JONESHYKEHAM SC
    Streaker1823Anthony HALLIWELLWEST LANCASHIRE YACHT CLUB
    Streaker1892James DAWESREDDITCH
    Streaker1881Steve (super Crew) BLACKBURNWLYC / LEIGH & LOWTON
    Streaker1902Christopher ABELAWEST OXFORDSHIRE SAILING CLUB
    Supernova723Jon PEBODYHUNTS SAILING CLUB
    Tasar2517Gary TOMPKINSAbby FREELEYHUNTS SC
    Tasar2909Rupert STOCKSteph WALLUBASC
    Topaz Xenon4218Darren LAYTONMichael GUESTEARLSWOOD LAKES SAILING CLUB
    Topper8708Liam SCHIESSCHIPSTEAD SC
    Topper44131Niall SCHIESSCHIPSTEAD SC
    Topper46274Molly SACKERBVSC
    Topper45735Gus MCKENZIEYORKSHIRE DALES
    Topper46875Harriet LEEYORKSHIRE DALES
    Topper47154Hakan DIGBYQUEEN MARY SAILING CLUB
    Topper26487Ben NICOLLWEST OXFORDSHIRE S.C.
    Topper44375Ellie WALLISLAND BARN / QUEEN MARY
    Topper40795Maisie BRISTOWIBRSC
    Topper44583Joseph DORMERQUEEN MARY SAILING CLUB
    Topper46046Coco BARRETTVR RACE TEAM
    Topper45770Magnus HANDLEYQUEEN MARY SAILING CLUB
    Topper47568Abigail HOLDENSNOWFLAKES AND HORNING
    Topper47222Jack Berry BERRYROYAL HOSPITAL SCHOOL
    Topper47450Elliot BERRYDABCHICKS SC
    Topper47646Hugo BURROWSWOSC
    Topper16863William HOUSLANDERDESBOROUGH SAILING CLUB
    Topper47314James RUSSHILL HEAD SAILING CLUB
    Topper43563Leila MOOREDSWC
    Topper 4.245919Tom WILLIAMSONCMYC
    Topper 4.247357Anabelle ESQULANTDOCKLANDS SAILING AND WATERSPORTS CENTRE
    Vortex Asymmetric2014Jonathan CARTERRICKMANSWORTH SAILING CLUB
    Vortex Asymmetric1117Mick COLLINSYORKSHIRE DALES
    Vortex Asymmetric1123Mike GOUGHYDSC
    Vortex Asymmetric1046Malcolm YATESYORKSHIRE DALES S C
    VX-One193Nathan BATCHELORTbc TBCROYAL NORTHUMBRIA YACHT CLUB
    VX-One192Nigel GROGANJack GROGANROYAL CORINTIAN BURNHAM
    VX-One179Howard STEAVENSONAdam OVINGTONTYNEMOUTH SC
    Wayfarer10721Steve SWINCHATTHelen MAC RANBLYM
    Wayfarer10925Bradley FIELDJamie SOUTHWELLHILL HEAD SC / BENFLEET
    Wayfarer9459Gavin HALLGeorgina CHAPMANBURY LAKE YOUNG MARINERS
    591 boats

    Enter Now >>>>

    2015/16 Series
    Events 
    Draycote Dash22/23 November
    Datchet Flyer13/14 December
    Brass Monkey27 December
    Oxford Blue3 January
    Bloody Mary10 January
    Steve Nicholson Trophy24 January
    Tiger Trophy31 January/1 February
    Grafham Grand Prix28 December 22 February
    Enter



    Weather

    Register

    For all the latest news sign up here with your email address:

    About

    The GJW Direct SailJuice Winter Series is based around the UK's biggest winter handicap events. Sailors from many different dinghy fleets now consider this series as one of the main goals of their winter racing. With great prizes on offer, it attracts some of the best sailors in the country to compete against each other. The series is managed by SailRacer.

    Series Info